Volejte kdykoliv 775 101 775

O nás

Klientům zajistíme veškeré sužby související s opravou vozidla po nehodě. Dále poskytujeme běžné mechanické opravy, pneuservis, lakování. Mezi naše další služby patří autopůjčovna.

2003

Naše společnost vznikla v roce 2003. Začínali jsme jako „nezávislá likvidatura" a poskytovali jsme služby motoristům po dopravní nehodě. Hlavní náplní naší práce bylo jednání s pojišťovnami a výpočty skutečné škody na vozidle. Uplatnili jsme tak především zkušenosti znalců a právní povědomí v oblasti náhrady škody na vozidle.

2004

V roce 2004 jsme naši činnost rozšířili o „autopůjčovnu". Vyhověli jsme tím požadavkům našich klientů, kteří po nehodě nemohli využívat své vozidlo ať už z důvodu opravy nebo z důvodu očekávání náhrady za totálně zničené vozidlo.

2005

V roce 2005 jsme vyhráli „tendr" pro společnost GE Money leasing a naše služby jsme začali poskytovat jejím klientům. Velká zkouška našich schopností. Územní dosah našich služeb se díky této spolupráci rozšířil po celé ČR.

2008

V roce 2008 jsme do svého portfolia zakoupili značku NEHODA.CZ. Společnost, která dosud tuto značku provozovala, se specializovala především na asistenční služby přímo u dopravních nehod. Následovala veliká expanze asistenčních služeb motoristům, kteří nás kontaktovali s požadavkem pomoci u dopravní nehody. Obecně byla činnost nezávislé agentury u dopravní nehody považována za tzv. crush hunting.

My jsme přistoupili k této činnosti tak, jak jsme byli zvyklí. Jinak než ostatní. Subjekty, které provozovaly crash hunting kazily dobré jméno nezávislých likvidatur a komplikovaly život nám, stejně jako pojišťovnám a v neposlední řadě především motoristům. Důkazem našeho postoje k jejich činnosti byla účast našeho jednatele Jana Muchny na konferenci „Boje proti nekalým praktikám asistenčních služeb", která se konala v Praze dne 16. 5. 2013.

2009

V roce 2009 jsme zahájili provoz autoservisu. Stejně jako v případě půjčovny jsme tak vyhověli požadavkům klientů, kteří měli zájem o naše služby. Jeden kvalitní autoklempíř a chuť dělat pořádnou práci přinesla větší zájem klientů a s tím samozřejmě větší počet zaměstnanců pro zajištění poptávky.

2011

V roce 2011 jsme v Domažlicích otevřeli velkou prodejnu náhradních dílů pod franšízou významného prodejce tzv aftermartketových náhradních dílů, Auto Kelly a.s.

2012

V období po krizi došlo k výrazné změně na pojistném trhu. Především v přístupu pojišťoven k nárokům motoristů, kteří měli dopravní nehodu. Zahájili jsme řadu jednání a v současné době spolupracujeme  s těmito společnostmi: AZP, ČPP, ČSOB leasing, ČSOB pojišťovna, AXA Assistance, ČKP, CONTIN, Direct pojištovna, UniCredit Leasing. Služby, které poskytujeme těmto subjektům, jsou:

  • Prohlídky poškozených vozidel
  • Prohlídky vozidel před vstupem do pojištění
  • Opravy poškozených vozidel
  • Půjčování náhradních vozidel

2014

V průběhu roku 2014 jsme dospěli k zásadnímu rozhodnutí – výstavba nového, velkého autoservisu s lakovnou. K tomuto rozhodnutí nás dovedl velký nárůst zakázek a zjištění, že původní autoservis takovému trendu zcela nevyhovuje. I díky tomu, že jsme neměli vlastní autolakovnu.

2016

V září 2016 jsme se přestěhovali do nových, velkých prostor v areálu Škodovky v Plzni na Karlově. Jsme na jednom místě. Autoservis, autolakovna, autopůjčovna, administrativa a likvidace škod. Moderně vybaveni a připraveni poskytovat služby v souladu s klientskými představami. Teprve nyní, po téměř čtvrt roce působení v „novém" si uvědomujeme, jak velký skok jsme udělali. Ale zvládli jsme to : )

Tým MM Car – mmcar.cz

media koutek