Volejte kdykoliv 775 101 775

Plzeň - Evropské hlavní město kultury 2015

Když jsem se před rokem setkal s jednou z organizátorek "Plzně 2015" a dozvěděl se více o tomto projektu, přemýšlel jsem jak bychom mohli pomoci. V rámci každodenní práce, při které řešíme výpočty škod na vozidlech, zastupování poškozených, opravy vozidel a komunikaci s pojišťovnami jsem dostal chuť pomoci projektu, který považuji za významný z hlediska všeobecného povědomí o našem městě a také z hlediska zlepšení zdejšího kulturního života. Nejen v roce 2015, ale jak doufám, i v následujících letech. Přeci jen Plzeň byla vždy lehce stranou zájmu turistů i kultury potřebných lidí. A málo platné kultura byla vždy nositelkou rozvoje a také poznání. Jak je vidět, projekt "Plzně 2015" přináší výsledky v tomto ohledu již za krátkou dobu své aktivity, protože kdo třeba navštívil vystoupení švýcarského akrobata Davida Dimitri, musel podle mého názoru odcházet s pochopením jak se dělá světová šou. A věřím, že takový zážitek bude mít zájem opakovat a pořadatelé kulturních akcí v Plzni tomu zájmu vyhoví.

Tak jsem rád, že uprostřed kolotoče vyřizování škod na vozidlech jsme našli prostor a můžeme organizátorům zmíněného projektu pomoci tím, že využívají vozidla z našeho vozového parku. Dovolil jsem si připojit mail, který nás samozřejmě těší :)

Vážený pane inženýre,

dovolte mi, abych Vám poděkoval za spolupráci na Slavnostním zahájení projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015. Velice mě těší, že jsme společnými silami přispěli k vytvoření okamžiku, kdy se nové zvony poprvé slavnostně rozezněly ve věži plzeňské katedrály a symbolicky tak ohlásily počátek roku plného rozmanitých kulturních zážitků.

Pro připomenutí atmosféry Slavnostního zahájení si Vám dovoluji zaslat odkaz na záznam vysílaný Českou televizí, ve kterém naleznete sestřih nejdůležitějších momentů.

Odkaz na video: http://www.ceskatelevize.cz/ct24/nejnovejsi-videa/298555-plzen-2015-to-nejlepsi-ze-slavnostniho-zahajeni/

Doufám, že pro Vás byl program Slavnostního zahájení příjemným zážitkem a těším se na další spolupráci s Vámi v průběhu tohoto roku v Plzni – Evropském hlavním městě kultury 2015.

Za celý organizační tým srdečně zdraví

Jiří Suchánek

ředitel Plzeň 2015

media koutek