Volejte kdykoliv 775 101 775

Při nehodě

Myslete na bezpečnost!

K dopravní nehodě může dojít během zlomku jediné vteřiny. K nejčastějším příčinám dopravních nehod patří nepřiměřená rychlost, nesprávné předjíždění, nedání přednosti v jízdě a nesprávný způsob jízdy. Všechno umocňuje bezohlednost, nezkušenost a nepozornost řidičů. Vznik nehody ovlivňují i okolní vlivy jako je počasí, stav dopravních komunikací nebo pád předmětu před vozidlo.


Zavolejte ihned POMOC

Každý řidič vyjede-li se svým vozem se může stát účastníkem dopravní nehody. Víte, jak se správně zachovat? Jak poskytnout první pomoc zraněným? Jste-li účastníkem dopravní nehody, řiďte se našimi pokyny.

Pomůžeme Vám

Stačí jen zavolat 775 101 775! Nehoda.cz je tu pro vás. Rádi vám pomůžeme s řešením dopravní nehody přímo na místě. Nabízíme profesionální služby s dlouholetou praxí v oblasti pojišťovnictví, autoopravárenství a soudního znalectví.


Náhradní vozidlo ZDARMA

Pokud jste se stali účastníky dopravní nehody, kterou jste nezavinili, vzniká vám tím nárok na zapůjčení náhradního vozidla po dobu nutnou k opravě vašeho automobilu nebo po dobu likvidace totální škody a to všechno zdarma.

media koutek