O nás

Od roku 2003 se zaměřujeme na rychlé a kvalitní řešení vašich potřeb

ODBORNOST

Pracujeme na svých schopnostech a znalostech, vzděláváme se. Umíme si vyměňovat zkušenosti a sdílet znalosti.

TRANSPARENTNOST

Nic neskrýváme, vše máme s klienty i našimi partnery otevřené. Vylepšujeme náš informační systém.

MODERNIZACE

Udržujeme kvalitu našich vozidel pro klienty, inovujeme dílenské a lakovací technologie, zajímáme se o digitální technologie.

KOMUNIKACE A ZAMĚŘENÍ NA SPOKOJENOST

UMÍME MLUVIT s našimi klienty a máme zájem naslouchat problému a „krokovat“ jeho rychlé řešení ať už jde o likvidaci škody na vozidle nebo o zapůjčení vozidla na dovolenou.

Kontaktní údaje

Historie a současnost

rok 2024

Stabilizované služby v oblasti autoopravárenství, autopůjčování a likvidace škod na vozidlech. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami na českém trhu. Opravujeme vozidla velkých leasingových společností. 

Zaměřujeme se na získání nových kolegů, kteří nám pomohou naplnit naše další vize. Změnili jsme název společnosti na MM CAR Group s.r.o., provedli jsme rebrending značky včetně nového loga a také spustili nové webové stránky. Baví nás práce a další rozvoj …

rok 2022
|
2017

Práce, práce, práce, přemýšlení, poučení z krizového vývoje : ), změny, stabilizace společnosti.

rok 2016

V září jsme zahájili provoz klempířského a lakýrnického centra, a tím se také zahájilo zhuštěné a velmi náročné období rozvoje a změn ve společnosti.

rok 2015

Rozhodnutí o výstavbě specializovaného klempířského a lakýrnického centra pro opravy vozidel po nehodách, které bude mít atributy značkového servisu. Od prvotní myšlenky k dokončení projektu a zahájení výstavby uplynul pouhý rok.

rok 2012

Zahájení spolupráce s pojišťovnami. Provádíme prohlídky poškozených vozidel, půjčujeme náhradní vozidla, opravujeme vozidla. Vnímáme omezení možností našeho dalšího rozvoje způsobeného malým prostorem autoservisu, potýkáme se s problémy, které nám způsobují subdodavatelé laku.

rok 2009

Zahájení provozu vlastního autoservisu. Malý, ale náš.

Koupě značky NEHODA.CZ

rok 2005

V roce 2005 jsme vyhráli výběrové řízení společnosti GE Money leasing pro zajištění „ponehodových“ služeb pro její klienty. Velká zkouška našich schopností a vůle. Územní dosah našich služeb se díky této spolupráci rozšířil po celé ČR. 

rok 2003

Založení společnosti postavené na hodnotách kvalitní, transparentní a efektivní práce. Na začátku jsme byli dva, Muchna a Matas. Muchna, soudní znalec s dlouholetými zkušenostmi z oblasti likvidace škod, s hlavní myšlenkou a vizí vybudovat firmu, která bude nabízet služby pro poškozené a bude jim usnadňovat život po nehodě. Matas s dlouholetými zkušenostmi z automotive. Tímto spojením vznikl původní název MM Car - nezávislá likvidatura s.r.o.  

Nabídka vozů půjčovny MM CAR

  • Náhradní vozy po nehodě
  • Komerční autopůjčovna

Skupina MM CAR Group

Nehoda.cz

Náš portál o nehodové asistenci, o řešení dopravních nehod.

Praktické informace a rady pro vás.

Chcete vědět více o problematice?    přejít na NEHODA.cz